Предмет: Алгебра, автор: skulldogo

20 баллов винести спільний множник за дужки 3a³в+6а²в²-12²в³


nicolas123wasd: Ты не забыл (а) возле 12?
skulldogo: посмотрите в 1 вопросе там все написано
skulldogo: ой да ошиблась
skulldogo: 3a³в+6а²в²-12а²в³
skulldogo: вот

Ответы

Автор ответа: nicolas123wasd
1

Ответ:

Объяснение:это если возле 12 есть (а)

Приложения:

skulldogo: спасибо вам!
skulldogo: в 1 вопросе у меня плохоє качество фота я задаи ище вопрос хорошо?
skulldogo: вы очень помогаете мне
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: stelnikovichh
Перевірте на лексичні, офографічні та пунктуальні помилки мотиваційний лист.



Звертаюся до Вас у зв’язку з вступом на бакалаврську програму зі спеціальності "Інженерія програмного забезпечення веб-технології" у Житомирському політехнічному університеті.

Я звичайний житомирянин, який хоче стати справжнім майстром у своїй справі. Закінчив 9 класів середньої освіти у Житомирській загально-освітній школі №5(зараз це Ліцей №5), та поступив на факультет "122 Комп’ютерні науки" у Житомирському агротехнічному коледжі, де провчився 2 роки і вивчав мову програмування С++.

З самого дитинства я захоплювався комп’ютерними технологіями та вірив, що щасливе майбутнє саме в розвитку цих технологій. Вже в підлітковому віці я детально почав вивчати архітектуру ПК (персональний комп’ютер). Завдяки чому у 8 класі я вже повноцінно своїми руками зібрав свій перший ігровий комп’ютер. Згодом я спитав себе: а що далі? І зрозумів, що хочу стати першокласним спеціалістом у сфері IT, і це стало моєю мрією. Я вияснив, які є напрямки у цій сфері і вирішив стати Front-End розробником. Почав дивитись різні відео на YouTube, спочатку це були HTML та CSS. Потім вже поступово вивчав мову програмування JavaScript.

Обираючи Житомирську Політехніку, я переконаний, що це найкраще місце для мого навчання. Ваша унікальна практична спрямованість, зосередження на реальних проектах та підготовка студентів до професійної кар'єри вже з перших днів, зробили мене впевненим, що саме тут я зможу отримати необхідні знання та уміння для успішної кар'єри в IT-сфері. Багато хто з моїх друзів та знайомих дуже хвалили саме цей заклад, бо саме він є одним із багатьох університетів, де є сучасне обладнання, досвідчені викладачі та багато інших цікавих і чудових речей. На мою думку, саме тут навчаються та отримують найкращу освіту серед програмістів у всій Житомирській області.

Програма "Інженерія програмного забезпечення веб-технології" відповідає моїм амбіціям та прагненням. Мені надається унікальна можливість глибоко зануритись у розробку веб-додатків, дизайн інтерфейсів та оптимізацію веб-сайтів під сучасні вимоги. Це дозволить мені збагатити свої навички у верстці та розробці різноманітних веб-сайтів та додатків.

Навчання в Житомирській Політехніці також відкриє для мене можливості наукового дослідження в галузі веб-технологій. Бажання поєднувати теорію з практикою та впроваджувати нові ідеї у реальні проекти завжди визначало мій вибір навчального закладу. Ваш університет надає студентам широкі можливості для розвитку науково-дослідницьких проектів, що дозволить мені активно займатися тим, що дійсно цікавить мене і про що я мріяв.

Коли я вчився у Житомирській загально-освітній школі №5, дуже цікавився такими предметами як: фізика, хімія, математика, англійська мова. Вчителі завжди відмічали мене за мій спокійний характер, вміння працювати в команді, поєднувати речі які здавалось неможливо поєднати, високий рівень знань та мою незалежну думку. І також згодом ці ж самі якості підмічали викладачі у Житомирському Агротехнічному фаховому коледжі. Саме у коледжі, я для себе відкрив навички лідера і був старостою группи. Одногрупники теж відзивались про мене добре, бо кожен хто підходив до мене з якимось питанням, отримував від мене задовольняючу відповідь. Якщо навіть я, не знав відповідь на поставлене питання то ми його вирішували разом у команді.

Моя мотивація та прагнення досягати успіху в IT-сфері не знаходять меж. Я завжди готовий взяти на себе відповідальність, працювати в команді та навчатись новому. Моє прагнення стати досвідченим фахівцем і внести свій вклад у розвиток технологій постійно підштовхує мене до нових досягнень. Якщо я чітко поставив ціль, я йду до неї незважаючи на проблеми які трапляються у мене на шляху. Готовий саморозвиватись, працювати та вчитись як найкраще, щоб стати досвідченим працівником у своїй справі. Відкритий до критики за для вдосконалення себе та своїх навичок у IT-сфері!


Ще хотів би зазначити, що мої здібності і навички не обмежуються лише програмуванням. Я також багато часу приділяю саморозвитку, вивчаючи суміжні області, які допомагають усунути проблеми та забезпечити більш ефективну роботу веб-додатків. Мій широкий спектр інтересів у світі IT допомагає мені бачити завдання більш комплексно та знаходити творчі рішення.

З нетерпінням чекаю на Вашу позитивну відповідь та можливість почати освітній процес у вашому престижному університеті. Для мене це шанс не тільки отримати якісну освіту, але й зростати, розвиватись та стати важливою ланкою в галузі веб-технологій.
Предмет: Геометрия, автор: sashapetrov1999
1. Укажите верное утверждение:
Сумма углов треугольника равна: А) 90°; Б) 180°; В) 360°.
2. Укажите верное утверждение:
Внешний угол треугольника равен:
А) смежному с ним внутреннему углу;
Б) сумме других внешних углов;
В) сумме внутренних углов, не смежных с ним.
3. Укажите верное утверждение:
А) градусная мера вписанного угла равна градусной мере дуги окружности, на которую он опирается;
Б) градусная мера вписанного угла равна половине градусной меры дуги окружности, на которую он опирается;
В) градусная мера вписанного угла равна градусной мере центрального угла.
4. Укажите неверное утверждение:
А) В любом равнобедренном треугольнике два угла равны
Б) В любом равнобедренном треугольнике две стороны равны
В) В любом равнобедренном треугольнике медиана, проведенная к основанию совпадает с биссектрисой
Г) В любом равнобедренном треугольнике все углы равны
5. Укажите верное утверждение:
Радиус окружности, описанной около прямоугольного треугольника равен:
А) половине большего катета
Б) половине меньшего катета
В) половине гипотенузы
6. Какая из формул не используется для нахождения площади треугольника:
А) S=1/2⋅a⋅b⋅sin α, где a, b — стороны треугольника, α — угол между ними.
Б) S=1/2⋅a⋅b, где a, b —катеты прямоугольного треугольника
В) S=a⋅b, где a, b — стороны треугольника
Г) S=r⋅p, где p — полупериметр треугольника
Д) S=√p⋅(p−a)⋅(p−b)⋅(p−c), где a, b, c — стороны треугольника, p — полупериметр треугольника.