Предмет: Химия,
автор: misskaptis
1. Обчисліть чому дорівнює густина азоту за гелієм.
2. Густина невідомого газу за воднем дорівнює 17. Визначте молекулярну масу цього невідомого газу.
3. Визначте який об'єм займає метан СН4 кількість речовини 5 моль.
4. Обчисліть масу водню кількість речовини 2 моль.
ПОМОГИТЕ !!!ДАЮ 50Б.
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь:
Пояснення:
1. Обчисліть чому дорівнює густина азоту за гелієм.
D=M(N2)/M(He)=(2×14)/4=28/4=7
2. Густина невідомого газу за воднем дорівнює 17. Визначте молекулярну масу цього невідомого газу.
М(газу) = D×M(H2)=17×2×1=34
3. Визначте який об'єм займає метан СН4 кількість речовини 5 моль.
V(CH4)=n·Vm=5·22.4=112л
4. Обчисліть масу водню кількість речовини 2 моль.
m(H2)=n·M=2·2·1=4г
dfhjsdfhjsdfhjdfhj:
помогите пожалуйста с химией :((
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kopbergenovalizhan
Предмет: Химия,
автор: xumay224
Предмет: Алгебра,
автор: vikaburavova12
Предмет: Геометрия,
автор: syvorinovavaleria
Предмет: Математика,
автор: dricikartom