Предмет: Физика,
автор: vyhovanecvladislava
Під дією сили тиску вагона 40 кН буферні пружини між вагонами стискаються на 1 см. Визнач силу, з якою тисне вагон, якщо пружини стиснулися на 6 см.
(Відповідь округли до сотих)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
40×6=240 вагон =240×1=241
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: zhuravelyulianna5
Предмет: Экономика,
автор: yatsenko8838
Предмет: Геометрия,
автор: ГАЗ52
Предмет: История,
автор: Yuzzer
Предмет: Математика,
автор: krisskot2008