Предмет: Физика,
автор: daevvolk
Спортсмен масою 80 кг тримає штангу масою 60 кг. З якою силою він буде тиснути на підлогу? (g=10Н/кг). Срочноооо!!! даю 50 балов
Ответы
Автор ответа:
1
m=m1+m2=80кг+60кг=140кг
P=gm=10H/кг•140кг=1400H
P=gm=10H/кг•140кг=1400H
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: nuriyarajabbaeva
Предмет: Английский язык,
автор: nuriyarajabbaeva
Предмет: Английский язык,
автор: nuriyarajabbaeva
Предмет: История,
автор: lyublinskyAle
Предмет: История,
автор: solovey90