Предмет: Физика, автор: gorshkovan599

Пружину жорсткістю 400 Н/м стискають із силою 20 Н. Яким є стиснення
пружини?

Ответы

Автор ответа: windlele
3

Ответ:0.05 метров

Объяснение:k=400. F=20; x=? . F=kx ==> x=F/k=20/400=0.05 метров

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: rusinruslan9