Предмет: Химия, автор: viktoriakoptelova440

Обчисліть масу вуглекислого газу, який містить стільки малекул, скільки їх міститься у 0,1 моль води

Ответы

Автор ответа: alarmclock490
1

Відповідь:

Пояснення:

N(H2O)=n*Nавагад.=0,1*6,02*1023=0,602*1023

N(H2O)=N(CO2)

n(CO2)=N\Nавагад.=0,602*1023\6,02*1023=0,1моль

m(CO2)=n*M=0,1*44=4,4г

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: alis20110720