Предмет: Химия, автор: ceruyglist

1. Визначте масу кисню, що міститься в балоні об'ємом 3л (н. у.). 2. Скільки молекул азоту міститься в балоні об'ємом 20л (н. у.)?​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

1)

Знайдемо кількість речовини:

n(O2) = V(O2)/Vm = 3/22,4 = 0,134 моль

Молярна маса:

М(О2) = 16 * 2 = 32 г/моль

Визначимо масу кисню:

m(O2) = n(O2) * М(О2)  = 0,134 * 32 = 4,288  г

2)

Знайдемо кількість речовини:

n(N2) = V(N2)/Vm = 20/22,4 = 0,89 моль

Обчислимо кількість молекул:

N(N2) = n(N2) * Na = 0,89 * 6,02 * 10²³ = 5,36 * 10²³ молекул

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Uchenik339