Предмет: Химия,
автор: katyar2307
Встановіть молекулярну формулу вуглеводню, якщо відомо, що він у 2 рази важчий за повітря, а вміст карбону складає 81,82%
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Молярна маса повітря 29 г/моль, тобто молярна маса вуглеводню становить
М(СхНу) = 29 * 2 = 58 г/моль
Вмість Гідрогену ; 100% - 81,82% = 18,18%
Знайдемо кількість речовини Карбону і Гідрогену:
n(C) = w(C) * М(СхНу)/M(C) = 0,8182 * 58/12= 4 моль
n(Н) = w(Н) * М(СхНу)/M(C) = 0,1818 * 58/1 = 10 моль
n(C) : n(Н) = 4 : 10
Отже молекулярна формула вуглеводню: С4Н10
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: mailforsteam9
Предмет: Английский язык,
автор: tepanyananna87
Предмет: Геометрия,
автор: ogabektoshpulatov108
Предмет: Информатика,
автор: adubinin2004
Предмет: Математика,
автор: Sonyabest1