Предмет: Химия,
автор: dimabos2007
Допоможить будь ласка!
Обчисліть масу магній оксиду MgO кількістю речовини 6 моль.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
М(MgO) = 24 + 16 =40 г/моль
m(MgO) = n(MgO) * М(MgO) = 6 * 40 = 240 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Vedemy
Предмет: Литература,
автор: krokodiles
Предмет: Математика,
автор: veczjzz
Предмет: География,
автор: zarinakhazivalieva54
Предмет: Английский язык,
автор: vasanecaev23vvv