Предмет: Химия,
автор: nikitishina40
На день народження тобі подарували 3 повітряні кульки. В кожній з них міститься 21,07*10в 23степени атомів гелію.Яка кількість речовини гелію міститься в усіх твоїх кульках?
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
n(He)=N/Na = 21.07•10²³/6.02•10²³= 3.5моль в одній кульки.
3.5моль в 1 кульки
хмоль. в 3 кульках
х= 3•3.5=10.5 моль
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: bbv22ghhh
Предмет: Математика,
автор: ajdarsulejmenov392
Предмет: Алгебра,
автор: Ulmasova24
Предмет: Математика,
автор: nikitabilay
Предмет: Математика,
автор: lenaSteshenko123