Предмет: Физика,
автор: andrejripnyj680
Дві команди в протилежних напрямах тягнуть канат, модулі їх сил відповідно 15Н, 8Н. знайдіть рівнодійну цих сил і зобразіть графічно.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Ответ:m = ρ * V
Объяснение:
У цьому випадку m = 54 г, ρ = 2,7 г/см³, тому
V = m / ρ = 54 / 2,7 = 20 см³
Сила земного тяжіння
L₁=2L₂, C₂=8C₁
Частота ν =1/Т =1/2π√LC,
ν₂/ν₁ =√L₁C₁√/L₂C₂ =√(2*L₂*C₁/8*L₂*C₁)=√1/4 =1/2,
тобто ν₂ =ν₁/2
Частота зменшиться у 2 рази.
Закон Гука
F(упр) = k*x
де k - жорсткість
x-подовження
отже
F = 700 H / м * 0.03 м = 21 Н
andrejripnyj680:
Дякую
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: denisshevvchenkoo
Предмет: Химия,
автор: polinawoooooow
Предмет: Математика,
автор: nastabbabcuk
Предмет: Литература,
автор: ShovketGuseynova
Предмет: Химия,
автор: A14531457