Предмет: Химия, автор: h406466

Обчисліть який об’єм за нормальних умов займають 2 моль метану(СН4).​

Ответы

Автор ответа: dobriakua
1

Дано:

n(CH4​) = 2 моль

Знайти:

V(CH4​) - ?

Розв'язання:

1) V(CH4​) = n(CH4​) * Vm = 2 * 22,4 = 44,8 л.

Відповідь: Об'єм CH4 становить 44,8 л.

Похожие вопросы