Предмет: Химия, автор: araragomen5555555

Укажіть масу (г) 15. 10(23) молекул водню​

Ответы

Автор ответа: Entity303Exe
2

Ответ:

Даний:

N (H2) = 15*10^23 молекул.

Знайти:

V(H2).

Рішення.

6×10^23÷15×10^23 = 22,4/х;

х = 15×10^23×22,4÷6×10^23 = 56 л.

Відповідь. 15×10^23 молекул водню займають об'єм 56 л.

Похожие вопросы