Предмет: Химия,
автор: marixyzz
СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!
Обчислити масу ферум(ІІІ) сульфіту кількістю речовини 0,1 моль.
Ответы
Автор ответа:
1
Fe2(SO3)3
M=352 n=0.1
m=M×n= 352×0.1=35.2
marixyzz:
БОЖЕ СПАСИБО ТЕБЕ СВЯТОЙ ТЫ ЧЕЛОВЕК!
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: leonidkurortnui
Предмет: Українська література,
автор: maksyuscha13
Предмет: Геометрия,
автор: fffgfgfg
Предмет: Алгебра,
автор: pcernyshova9
Предмет: Алгебра,
автор: strelkina42