Предмет: Химия,
автор: malolasters15
Де більше молекул:у кисні масою 64 г чи в азоті об'ємом 44.8л.Наведіть відповідні розрахунки
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Молекулярна маса кисню : М(О₂) = 16 * 2 = 32 г/моль
Знайдемо кількість речовини О₂:
n(O₂) = m(O₂)/М(О₂) = 64/32 = 2 моль
Вичислимо кількість речовини азоту:
n(N₂) = V(N₂)/ Vm = 44,8/22,4 = 2 моль
Молекул буде однакова кількість , так як кількість речовини О₂ і N₂ однакова
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: zxcakumaqe
Предмет: Химия,
автор: zvezdopadik52
Предмет: Английский язык,
автор: cokotaveronika092
Предмет: Другие предметы,
автор: vvolti127
Предмет: Алгебра,
автор: dashadoronina504