Предмет: Химия,
автор: kotenok0707owsc12
51 г алюміній оксиду реагує з сульфатною кислотою та утворює сіль. Знайти масу солі. ( Обов'язкові символи Mr
ТЕРМІНОВО
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(Al₂O₃) = 51 г
Найти: m(Al₂(SO₄)₃ - ?
Знайдемо молекулярні маси:
М(Al₂O₃) = 27 * 2 + 16 * 3 = 102 г/моль
М(Al₂(SO₄)₃) = 27 * 2 + 32 * 3 + 16 * 12 = 310 г/моль
Складемо РХР:
51 г х г
Al₂O₃ + 3 H₂SO₄ → Al₂(SO₄)₃ + 3 H₂O
n = 1 моль n = 1 моль
M = 102 г/моль M = 310 г/моль
m = 102 г m = 310 г
51 г (Al₂O₃) - х г (Al₂(SO₄)₃)
102 г (Al₂O₃) - 310 г(Al₂(SO₄)₃)
m(Al₂(SO₄)₃ = 51 * 310 : 102 = 155 г
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Wiqisiosospsp
Предмет: Математика,
автор: vv3748852
Предмет: Українська мова,
автор: majdkwi8
Предмет: История,
автор: viktoriasolidzuk
Предмет: Алгебра,
автор: kolakapenko