Предмет: Физика,
автор: UchenikSotogoUrovnya
Самостійна робота з Фізики 7 класс.
Самостійна робота з теми «Сила тяжіння. Сила пружності» 2 варіант
Будь ласка розписати задачі.
Даю 100 балов(комісія забирає бали)
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
1)в
2)г
3)F=mg
4)Тому, що сила тяжіння притягує людину до центру землі і через це її важко піднятись, але легко спуститись
5)Р=mg
P=40г•9,8Н/м^3
Р=392Н
Дальше сорі але я хз
2)г
3)F=mg
4)Тому, що сила тяжіння притягує людину до центру землі і через це її важко піднятись, але легко спуститись
5)Р=mg
P=40г•9,8Н/м^3
Р=392Н
Дальше сорі але я хз
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: palanicja
Предмет: Алгебра,
автор: petrovsasos
Предмет: Українська мова,
автор: tazbet
Предмет: Музыка,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним