Предмет: Химия,
автор: novodsofia
Пожалуйста с Дано:
визначити об‘єм водню якщо кількість речовини водню дорівнює 10 моль
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Vm=22,4л/моль
n(H2)=10моль
V=Vm*n=22,4*10=224л
Пояснення:
Автор ответа:
1
Дано: n(H2)= 10моль
Знайти: V(H2)=?
n=V/Vm
Vm= 22,4л/моль
V= n*Vm
V(H2)= 10моль*22,4л/моль= 224л
Знайти: V(H2)=?
n=V/Vm
Vm= 22,4л/моль
V= n*Vm
V(H2)= 10моль*22,4л/моль= 224л
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: elizavetozka8890
Предмет: Информатика,
автор: xcvgggggf9905
Предмет: Физика,
автор: olgahimik4633
Предмет: Математика,
автор: gulandonabidova