Предмет: Физика,
автор: vikazasyadvovk
ДАМ 50 БАЛЛОВ!
ТОЛЬКО НА ПРАВЕЛЬНЫЕ ОТВЕТЫ!
1) Вага тіла дорівнює 0,5 Н. Чому дорівнює маса тіла.
2) Обчисли об’єм чавунного тіла, вага якого в стані спокою дорівнює 280 Н. (0,004 м3)
3) Визнач масу тягарця, підвішеного до пружини жорсткістю 0,5 кН/м, якщо її видовження дорівнює 20 см. (10 кг)
ЗАРАНЕЕ!!! БОЛЬШОЕ СПАСИБО!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: Якщо на столі нерухомо лежить книга масою 500 г, то на цю книгу діє сила тяжіння 5 Н, але й вага цієї книги також дорівнює 5 Н
2.2700 3) :k = 100 Н/м L₀ = 10 см = 0,1 мL = 18 Н = 0,18 мg ≈ 10 Н/кгm
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: azymikato2006
Предмет: Математика,
автор: marika1656
Предмет: История,
автор: polinanik551
Предмет: Математика,
автор: artemlashov