Предмет: Химия, автор: sofiaiagodka08

Обчисліть відносну густину деякого газу за киснем, якщо його відносна густина за азотом становить 2.

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
2

Відповідь:

Відносна густина деякого газу за киснем 1,75

Пояснення:

M(газу )= D×M(N2)= 2×2×14= 56 г/моль
D= M(газу )/M(O2)=56/(2×16) = 56/32 =  1.75

Похожие вопросы