Предмет: Химия,
автор: ma0171255
Який об`єм за н.у. займе СО2 кількістю речовини 1,5 моль. Знайдіть масу цієї сполуки? ДАЮ 30 БАЛОВ!!!!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
V (CO2) = ?
n = 1.5 моль
m = ?
V = 1.5 * 22.4 = 33.6 л
m = n * M
m = 1.5 * 44 = 66 г
Вот только зачем обьем находить, я не понял)
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: birzhanovislam35
Предмет: Химия,
автор: mityafilippov26rus
Предмет: Информатика,
автор: aprozorovskij23
Предмет: Українська мова,
автор: anastasiacernis7
Предмет: Математика,
автор: marchenkojula