Предмет: География,
автор: pobyvanecveronika
Визначити атмосферний тиск на вершині пагорба, висотою 700 м, якщо на висоті 100 метрів він становить 729 мм рт.ст.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
669 мм рт ст
Объяснение: пригадаємо правило - на кожний кілометр підйому тиск знижується на 100 мм рт ст. (кожні 100 м - 10 мм рт ст), так само, коли ми опускаємось, тиск навпаки збільшується на ті самі показники.
1) Знаходимо різницю між висотами:
700 - 100 = 600 м
2) Користуючись правилом, знаходимо різницю в атмосферному тиску між ціми точками:
100 м - 10 мм рт ст
600 м - х
х = (600 * 10) / 100 = 60 мм рт ст
3) Знаходимо атмосферний тиск на вершині пагорба:
729 - 60 = 669 мм рт ст
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: lenovo170418
Предмет: Химия,
автор: lenovo170418
Предмет: Физика,
автор: tpanchenko487
Предмет: Математика,
автор: gymerova99
Предмет: Математика,
автор: SheikmeQ