Предмет: Физика,
автор: tpanchenko487
Щосекунди радіолокатор випромінює 1500 імпульсів. Визначте найбільшу дальність цілі, якщо ця дальність не обмежена потужністю радіолокатора. Швидкість світла у вакуумі c=3*10⁸м/с.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
100 км
Объяснение:
N = 1500
Δt = 1 с
v = 3·10⁸ м/с - скорость света / скорость радиоволны
Найти R (радиус действия локатора)
Длительность импульса:
t = Δt / N = 1 / N ≈ 0,000666 c = 6,66·10⁻⁴ с.
По формуле локатора:
R = v·t / 2 = 3·10⁸·6,66·10⁻⁴ / 2 = 200000 /2 = 100 000 м =100 км
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: moldirbekenova455
Предмет: Алгебра,
автор: freefiredaminike
Предмет: Геометрия,
автор: heppy6922
Предмет: Музыка,
автор: grishanikola