Предмет: Химия,
автор: fominbogdana10
Скільки молекул містить 0,01 моль кисню?
Ответы
Автор ответа:
2
n(O2) = 0,01 моль
N(O2) = n(O2) × Na = 0,01 × 6,02×10²³ = 6,02×10²¹ молекул
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: vovcenkod871
Предмет: Геометрия,
автор: prilousann
Предмет: Физика,
автор: devidluchynets
Предмет: Математика,
автор: sidorovavalentina825
Предмет: Математика,
автор: bhertjt4rj