Предмет: Химия,
автор: anahursudan22
ТЕРМІНОВО.Визначити кількість речовини карбонатної кислоти, якщо її маса 450 г.
Ответы
Автор ответа:
3
m(H2CO3) = 450 г
M(H2CO3) = 1×2 + 12 + 16×3 = 62 г/моль
n(H2CO3) = m : M = 450 : 62 = 7,258 моль
anahursudan22:
дякую.
Похожие вопросы
Предмет: Беларуская мова,
автор: zdolnik228
Предмет: Математика,
автор: katerynaliashenko210
Предмет: Физика,
автор: Olyaaaaakaaa
Предмет: Литература,
автор: dianashaskosergeevna
Предмет: Русский язык,
автор: Ylos