Предмет: Химия,
автор: tasakaplij24
2. Який об'єм за н. у. займають 2 моль нітроген(1) оксиду? 2 моль карбон(IV) оксиду? Поясніть отримані результати.
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
V = n•Vm
Vm молярний об'єм газів за н.у. 22.4л/моль
V(N2О) = n•Vm = 2•22.4 = 44.8л
V(CО2) = n•Vm = 2•22.4 = 44.8л
Однаковому числу молекул газів відповідають однакові об'єми.
tasakaplij24:
Велике тобі дякую
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: feref4673
Предмет: Химия,
автор: andrushka6969
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: nikitatopintheworld
Предмет: Химия,
автор: kakaman22813