Предмет: Химия,
автор: andrushka6969
Розв'яжіть задачу.
Який об'єм водню можна добути внаслідок дії
хлоридної кислоти на цинк кількістю речовини 5 моль?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
5моль х л
Zn + 2HCl = ZnCl₂ + H₂
З РХР бачимо , що n(Zn) : n(H₂) = 1 : 1, тобто
n(H₂) = n(Zn) = 5 моль
V(H₂) = n(H₂) * Vm = 5 * 22,4 = 112 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: klariks95
Предмет: Математика,
автор: Diaaanaaa000
Предмет: Французский язык,
автор: voz96875555
Предмет: Математика,
автор: mikeardemasov
Предмет: Математика,
автор: hiiragyten