Предмет: Физика,
автор: lililizaiiiliza
яка маса 20 моль водню
какая масала 20 моль водорода?
пожалуйста !!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 20 моль водню повинні мати масу 40 грам.
Объяснение:
Для знаходження значення маси 20 моль водню будемо використовувати формулу:
ν = m / Мн, звідки можна виразити: m = ν *мн.
Постійні і змінні: ν-кількість речовини взятого водню (ν = 20 моль); Мн — молярна маса водню (Мн = 2 г/моль).
Обчислення: m = ν * Мн = 20 * 2 = 40 г.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: wennl1i
Предмет: Английский язык,
автор: xcdwpxjqawutyfubxh
Предмет: История,
автор: anita2824
Предмет: Литература,
автор: Kristal726
Предмет: Русский язык,
автор: ksenkkka20