Предмет: Физика,
автор: remedyny
Дві кульки із зарядами -20 та +5 нКл розташовані на відстані 0,5 м одна від одної. З якою силою притягуються кульки?
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ: 3,6*10⁻⁶Н
Объяснение:
Дано:
q1=-20нКл=-2*10⁻⁸Кл
q2=5нКл=5*10⁻⁹Кл
r=0,5м
k=9*10⁹Н*м²/Кл²
-----------------------
F-?
F=k*|q1|*|q2|/r², где:
k-коэффициент пропорциональности;
q1 и q2-заряды;
r-расстояние между зарядами
F=9*10⁹*2*10⁻⁸*5*10⁻9/0,5²=3,6*10⁻⁶Н
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: lofod41443
Предмет: Литература,
автор: sofikchh8080
Предмет: Литература,
автор: sirykroma24012008
Предмет: Математика,
автор: elioteli76oxmaib
Предмет: Алгебра,
автор: Marina72020