Предмет: Химия, автор: Gffhgghh

маса води = 100г. знайти кількість речовини та кількість молекул в ній.​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
2

Ответ:

Объяснение:

Молярна маса М(Н2О) = 1 * 2 + 16 = 18 г/моль

Знайдемо кількість речовини :

n(H2O) = m(H2O)/ М(Н2О) = 100/18 = 5,56 моль

Знайдемо кількість молекул:

N(H2O) = n(H2O) * Na = 5,56 * 6,02 * 10²³ = 33,47 * 10²³ молекул


Аноним: Ви з України?
Gffhgghh: Я да
Аноним: Привіт братику)
Gffhgghh: я дівчинка )
Аноним: ой
Gffhgghh: та я завжди по-різному пишу на які літери пальці потраплять
Похожие вопросы