Предмет: Физика,
автор: kristinagordienko042
мідна деталь масою 150 грсм і об'ємом 0,2 м³ і перевірити чи це дійсно є мідь
тільки роспишіть
Дано:
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Плотность меди (при н. у.) 8900-8960 кг/м³. Примерно столько.
m=150 гр=0,15 кг
V=0,2 м³
кг/м³
Чёт с задачей не так
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: skurstovskaabogdana
Предмет: Физика,
автор: vyshyvanajustyna
Предмет: Математика,
автор: zahraaxmadli10
Предмет: Русский язык,
автор: lilitlilit88
Предмет: Английский язык,
автор: romaburlakov04