Предмет: Физика,
автор: sunivers756
13. Na płaski dach długości 20 m i szerokoś-
ci 10 m wypadł śnieg. Grubość warstwy wynosi
30 mm. Gęstość śniegu wynosi 0,2 g/cm³. Jaka
jest masa tego śniegu?
iologo: stalowi czy tam
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: UWU
Объяснение:
m=pV
V=abc
a=20 m= 2000 cm
b=10 m= 1000 cm
c=30 mm= 0,03 cm
p=0,2 g/cm³
V=2000*1000*0,03=60000 cm³
m=0,2*60000=12000 g=12 kq
m=12 kq
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: skurstovskaabogdana
Предмет: Физика,
автор: vyshyvanajustyna
Предмет: Математика,
автор: zahraaxmadli10
Предмет: Русский язык,
автор: lilitlilit88
Предмет: Английский язык,
автор: romaburlakov04