Предмет: Физика,
автор: nazarik769
Обчислити діелектричну проникність середовища, у якому два зарядн 200 нКл і 17 мк Кл відштовхуються із силою 400 мН на відстані 50 мм
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
30.6
Объяснение:
q1=200*10⁻⁹ Кл q2=17*10⁺⁶ Кл F=0.4 H r=0.05 м ε=?
===
F=k*q1*q2/(ε*r²)
ε=k*q1*q2/(F*r²)=9*10⁹*200*10⁻⁹*17*10⁺⁶/(0.4*0.05²)≈30.6
=======================================
nazarik769:
Топ лайк
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: animus822
Предмет: Українська література,
автор: dashazalevskaa
Предмет: Українська мова,
автор: vvisnevska947
Предмет: Английский язык,
автор: janka634