Предмет: Физика, автор: animus822

Нужна ваша допомога
Електрична лампа опором 2000 Ом включена електричне коло. Обчисліть роботу електричного струму у електричній лампі за 10 хв, якщо напруга на ній 220 В

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
2
Дано:
R=2000Oм
t=10хв=600с
U=220B
Знайти:
А-?
А=U²t/R=220²*600/2000=14520Дж

animus822: Спасибі за відповідь
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: qwzxia
Предмет: Математика, автор: ruslan515108