Предмет: Химия,
автор: vinnicenkoed
Визнач масу силікатної кислоти H2SiO3, кількість речовини якої 17 моль.
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
m(H2SIO3)=n•M = 17•(2•1+28+3•16)= 17•78= 1326г
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: ulanickaauliap5lrh4
Предмет: Другие предметы,
автор: jocerpic6
Предмет: Физика,
автор: shopugairoblox
Предмет: История,
автор: peskoliza
Предмет: Музыка,
автор: rasobagohka