Предмет: Українська література, автор: AndFresh

Помогите пожалуйста, нужно ответь на вопросы про повість климко
1.Хто виховував Климка? Напишіть,що ви знаєте про цього чоловіка?
2.Куди і з якою метою іде Климко?
3.Хто такий Бочонок?Як він допомагав Климку?
4.Чи легкою була дорога Климка,чому?
5.Куди і чому перебрався жити з барака?
6.Чому вчителька називає Зульфата Кармелючком?
7.У якій складній життєвій ситуації опинилася вчителька?Як хлопці їй допомагають?
8.Кого і як рятує Климко на базарі у Слов'янську?
9.Яку неприємну новину повідомив Климкові швець?
10.Що дізналися про шевця? Чи був він доброю людиною?
11.Хто і як допомагає Климку роздобути сіль?

Ответы

Автор ответа: povshuktetiana
0

Ответ:

1 дядько

2 в словянськь

3 дід бочонок аптекар

4ні

Объяснение:


yanarabcenoko1756: спасибо, помог бл.ть
Автор ответа: Olyun4ik
0

Відповідь:

1. Хто виховував Климка? Після того, як Климко залишився сиротою, його виховував дядько Кирило. Напишіть,що ви знаєте про цього чоловіка? Він працював машиністом великого паровоза. Дядько Кирило був дуже добрий і турботливий, радів успіхам хлопця в школі, завджи повертався з роботи з гостинцем для нього. Дядько загинув в перші дні війни.

2. Куди і з якою метою іде Климко? Климко вирушив в Слов"янськ по сіль, яка в голодні роки війни дуже дорого цінувалася.

3. Хто такий Бочонок? Як він допомагав Климку? Дід Бочонок - це старий аптекар, який жив і працював на станції. Він товаришував з дядьком Кирилом, а тому після його смерті намагався хоч якось підтримати Климка, який залишився без опіки старших. Коли Климко  вирушив в Слов"янськ по сіль (хоч аптекарю він сказав, що подасться на села), то дід Бочонок дав хлопцеві харчів на дорогу.  

4.Чи легкою була дорога Климка, чому? Дорога була нелегкою. Стояла вже досить холодна осінь, а Климко не мав взуття, тому найбільше йому боліли ноги. Крім того, дорога буда далека - хлопець пройшов майже двісті кілометрів. А ще у нього майже зовсім не було їжі.

5. Куди і чому перебрався жити з барака? Після того, як бомба потрапила у барак і він згорів, Климко перебрався жити до невеличкої кімнати на шахтній сортувальні, де була колись вагова.

6.Чому вчителька називає Зульфата Кармелючком? Зульфат мав гострке відчуття справедливості і запальний характер. На базарі Наталю Миколаївну образив продавець-здирник. Хлопець спалахнув і заступився за улюблену вчительку, а вона його назвала Кармелючком.

7. У якій складній життєвій ситуації опинилася вчителька? Як хлопці їй допомагають? Вчителька залишилася сама з дитиною-немовлям на руках без даху над головою. Вона жила у кімнатці, що була розміщена в школі, але вороги-італійці пограбували школу, знищили все, що могли, сплюндрували кімнтатку вчительки і вона більше не могла там залишатися. Хлопці запропонували Наталі Миколаївні перейти жити до Климка у вагову.

8. Кого і як рятує Климко на базарі у Слов'янську? Климко на базарі врятував від облави дівчину-заробітчанку, яка намагалася продати свою хустку.

9. Яку неприємну новину повідомив Климкові швець? Безногий щвець на базарі сказав Климкові, що він даремно пройшов такий довгий шлях до Слов"янська по сіль, тому що в дійсності тут солі немає, сіль Климко проминув, пройшовши при цьому лишніх п"ятдесят кілометрів. Цитата:  "А сіль ти, синок, проминув. Кілометрів п'ятдесят зайвих пройшов. Сіль — це біла Артемівська. Чув? (Климко чув і навіть бачив це місто здалеку днів три тому). Так ото біля нього станція така є, називається вона Сіль. Там сіль. А тут що — крейда, сода, вода солона в озерах є, але ж у торбу її не набереш... Проминув ти, брат, сіль".

10. Що дізналися про шевця? Чи був він доброю людиною? У шевця не було ніг, тому що він вративїх під час аварії у шахті. Це був добрий чоловік, який намагався допомогти всім: дівчині-заробітчанці, яку вони з Климком рятували від облави, Климкові, який босоніж пройшов двісті кілометрів, щоб знайти сіль, тітці Марині, яка була самотньою, змученою війною і  шукала хоч би моральної підтримки.

11. Хто і як допомагає Климку роздобути сіль? Безногий швець допомагає Климкові познайомитися з тіткою Мариною, у якої був невеличкий запас солі. Тітці Марині так сподобався добрий, щирий, турботливий хлопець, що вона дала йому солі і відмовилася від оплати.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Аноним
Предмет: Окружающий мир, автор: pauk09kill
1.Этого зверька называют «живым ископаемым». Представители этой группы жили за 30 миллионов лет назад до наших дней. У него вытянутый хоботком носик, пузатенькое тельце. На всех лапках хорошо развитые плавательные перепонки, ускоряющие движение в воде.
2.Настоящий лесной великан. Медленно, величественно бродит он среди деревьев и кустарников. Его корм - молодые веточки и кора.

3.У этого животного кисточки на ушах, это не просто украшение, а своеобразная антенна, которая помогает животному слышать даже самые тихие звуки. Если кисточки отрезать, то слух у него притупляется.
4.Питается растительностью, живет под кустами. Меняет шубку. Зимой белый, а летом серый.

5.У этого зверька очень хороший слух. Как только она услышит, что под снегом пищит мышь или полевка, она быстро, быстро раскапывает снег и хватает добычу. Особенно это относится к зимнему периоду, когда она живёт в первую очередь охотой на полёвок: зверь, учуяв под снежным покровом грызуна, прислушивается к его пискам или шорохам, а потом быстрыми прыжками ныряет под снег, или разбрасывает его лапами, пытаясь поймать добычу. Этот способ охоты получил название мышкование.
6.Живет на сосне, питается семенами из шишек сосны, ловит жуков, бабочек, при случае разоряет птичьи гнёзда. Меняет шубку. Летом рыжая, а зимой серая. Делает запасы на зиму.

7.Это зверь типичный хищник, добывающий пищу активным поиском и преследованием жертв. Живет в логове в овраге, питается всеми мелкими животными. Охотится стаей.