Предмет: Химия, автор: marinochka45

Молекула насиченого одноатомного спирту містить 16 атомів Гідрогену. Установи масову частку (%) цього елемента у сполуці.

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
2

Объяснение:

Молекула насиченого одноатомного спирту CnH2n+1OH або CnH2n+2O

(H) = 2n+2=16 ; 2n = 14 ; n=7, тоді

С7Н16О, або С7Н15ОН

w(C)=n•Ar(H)/Mr(С7Н15ОН)=16•1/(7•12+15•1+16+1)= 16/116= 0.1379 (13.79%)

Похожие вопросы