Предмет: Физика,
автор: Bondichka
З якою швидкістю повинен рухатись космічний корабль ,щоб його маса зросла на 3 % ?
Ответы
Автор ответа:
0
Щоб маса космічного корабля зросла на 3%, йому потрібно рухатися зі швидкістю щонайменше рівною швидкості світла.
Bondichka:
Яку формулу потрібно тут застосувати ?
Автор ответа:
1
Ответ:
0,2396 * c ≈ 71 874.9 км/сек
Объяснение:
1 + 3% = 1.03
Маса спокою: m0
β = v/c
Формула релятивістської маси:
m = mo / √ (1 — β²)
Складаємо рівняння:
1.03 * m0 = m0/ √(1 — β²)
1.03 = 1 / √ (1 — β²)
Зведемо у квадрат:
1.0609 = 1 / (1-β²)
1-β² = 1/1.0609 ≈ 0.9426
β² = 1 — 0.9426 ≈ 0.0574
β = √ (0.0574) ≈ 0.2396
Так як β = v/c, то:
v = β * c = 0.2396 * c ≈ 71874.9 км/сек
З тебе корона:))
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: mogilnaulia
Предмет: Физика,
автор: iker60
Предмет: Физика,
автор: nika4729
Предмет: Литература,
автор: NeonCristal
Предмет: Математика,
автор: borysdikontys