Предмет: Химия,
автор: at457138
Кількість молекул, які містяться в 7,1 г хлору Cl2 дорівнює
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
mCl2=7.1г
Найти:
N=?
Решение
N=n*Na, Na=6*10^23
n=m:M, M=71
n=7.1^71=0.1моль
N=0,1*6*10^23=0.6*10^23
Ответ: N=0.6*10^23
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Annysha1
Предмет: Геометрия,
автор: kirilobondarenko962
Предмет: Алгебра,
автор: yuliiayarmolenko26
Предмет: Право,
автор: maksimyuk2003
Предмет: Французский язык,
автор: dashakreed470