Предмет: Физика,
автор: anastasianosko12
Сосуд какого объема потребуется для перевозки:а)m¹=50кг бензина;б)m²=50кг ртути? Ответ дайте в литрах.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: а)V1 = 70,4 л
б)V2 = 3,7 л
Объяснение:
Формула густини:
ρ = m/V
потрібно виразити з цієї формули об'єм:
V = m/ρ
Знаходимо значення густин даних речовин і знаходимо значення об'єму.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: lizakarabanik14
Предмет: Физика,
автор: radionovivan666985
Предмет: Математика,
автор: Denys393738
Предмет: География,
автор: zlatak2206
Предмет: История,
автор: sabinaahmetzhanova10