Предмет: Физика,
автор: radionovivan666985
яку роботу виконує механізм потужністю 1 квт за 30 секунд
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано: N=1000Bт(в 1 квт=1000Вт)
t=30c
Знайти: А=?
Аналіз: N=A÷t
A=N×t
Розв'язання: А=1000×30=3000Дж
Объяснение:
radionovivan666985:
СПАСИБО!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: lerail123gg
Предмет: Геометрия,
автор: kc9sdg552t
Предмет: Математика,
автор: marialoveshka
Предмет: Английский язык,
автор: hipo80
Предмет: Математика,
автор: deniskross228