Предмет: Физика,
автор: lada18281
яка кількість теплоти потрібна для нагрівання і плавлення 250 г свинцю початкова температура якого 27°? Питомна теплоємність свинцю - с=140 джс/кг•°с.
питома теплота плавлення свинцю: л =25000джс/кг
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m = 250 г = 0,25 кг
t₁ = 27°C
Найти: Q - ?
1) Кількість теплоти , яка виділяється при нагріванні свинцю до температури плавління
Q₁ = cm(t₂ - t₁) = 140 * 0,25 * (327 - 27) = 10500 Дж
де c = 140 Дж / (кг·°С) - питома теплоємність свинцю
t₂ = 327°C - температура плавління свинцю
2)Кількість теплоти , яка виділяється при плавління свинцю
Q₂ = λ * m = 25000 * 0,25 = 6250 Дж
де λ = 25000 Дж/кг питома теплотаплавління свинцю
3) Кількість теплоти потрібна для нагрівання і плавлення 250 г свинцю
Q = Q₁ + Q₂ = 10500 + 6250 = 16750 Дж = 16,75 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: horiskok
Предмет: Українська мова,
автор: 20Olexandr13
Предмет: Українська література,
автор: dhhzdj
Предмет: Литература,
автор: Alisa379861892826
Предмет: Українська мова,
автор: ariloredits