Предмет: Физика,
автор: eas1ly11
Довжина секундної стрілки годинника 2,5 см. Який шлях в метрах подолає кінець стрілки за 40 хв? Вважайте, що π=3,14
Ответы
Автор ответа:
1
Дано
R=2.5cм
t=40xв=2400c
T=60c
__________
V-?
V=2πR/T=6.28×2.5/60≈0,26 см/с=0,0026 м/с.
L=V×t=0.0026×2400c=6,24 м.
Відповідь: 6.24м.
P.S. Якщо щось не понятно - пиши в коментарі.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Ladyyt
Предмет: Українська мова,
автор: panmot10
Предмет: Математика,
автор: lisicinaelizavetaant
Предмет: Алгебра,
автор: dasatotackaa
Предмет: Информатика,
автор: Аноним