Предмет: Физика,
автор: olyacbbxxbx
2. Розрахуйте густину олії за малюнком, що надається. Запишіть результат обчислень у г/см3, та кг /м3.
11984567:
Ну і де малюнок
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
0.92г/см3
920кг/м3
Объяснение:
3л=0.003м3
p=M/V=2.76кг/0.003м3=920кг/м3=0.92г/см3
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: playxcom50
Предмет: Физика,
автор: hogigof
Предмет: Українська література,
автор: grrosty21
Предмет: Русский язык,
автор: Maximuzz
Предмет: Алгебра,
автор: dianaperederieva2018