Предмет: Українська мова, автор: Borjitto

Написати самодиктант(розставити розділові знаки, розкрити дужки, зняти риски)

Із народже(н/нн)я в/у словах рідної мови людина відкриває для себе великий і чарівний світ життя. Мова безці(н/нн)ий скарб народу. У ній відбито все характер і менталітет і звичаї і традиції і побут тощо. Як найдорожч/ща спадщина як заповіт поколі(н/нн).. передаєт..ся нащадкам любов до свого народу й рідної мови. Калиновою солов..їною називали пре/икрасну україн..с..ку мову поети. Це (не)повторна мова всесвітн..о/відомих Тараса Шевченка та Івана Франка Лесі Українки та Михайла Коцюбинс..кого Павла Тичини та Володимира Сосюри сучасних представників літератури.

Україн..с..ка мова одна з най/розвиненіших у/в світі. Вона має величезний лексичний склад багату синоніміку. Наприклад лелека улюблений в У/україні птах має не лише цю назву. Він і чорногуз і бусол і гайстер і бузько. А яка різно/манітність гра(м/мм)атичних засобів, скільки зменшувал..но/пе(стл/сл)ивих форм вітер – вітерець вітрець вітрик вітрон..ко. А є й збільшені вітрисько вітрище вітровій вітрюган.

Окраса У/україн..с..кої мови її мило/звучність що створе(н/нн)а чергува(нн/н)ями уника(нн/н)ям збігу більше ніж дв(у\о)х приголосних. Усе це робить нашу мову не/повторною пре/икрасною пісе(н/нн)ою величною. Дмитро Павличко писав Музикал..ніс..т.. це не/збагне(н/нн)а душа нашої мови яка як золотоносна річка виблискує на хвилях народної піс..ні переливаєт..ся в/у душу нації.

Ответы

Автор ответа: 3343224789864
0

Пояснення:

Із народження в словах рідної мови людина відкриває для себе великий і чарівний світ життя. Мова - безцінний скарб народу. У ній відбито все: характер, і менталітет, і звичаї, і традиції, і побут, тощо. Як найдорожча спадщина, як заповіт, поколінням передається нащадкам любов до свого народу й рідної мови. Калиновою, солов'їною називали прекрасну українську мову поети. Це неповторна мова всесвітньовідомих Тараса Шевченка та Івана Франка, Лесі Українки та Михайла Коцюбинського, Павла Тичини та Володимира Сосюри - сучасних представників літератури.

Українська мова - одна з найрозвиненіших у світі. Вона має величезний лексичний склад, багату синоніміку. Наприклад, лелека улюблений в Україні птах має не лише цю назву. Він і чорногуз, і бусол, і гайстер, і бузько. А яка різноманітність граматичних засобів, скільки зменшувально-пестливих форм вітер: вітерець, вітрець вітрик, вітронько. А є й збільшені: вітрисько, вітрище, вітровій, вітрюган.

Окраса української мови, її милозвучність, що створена чергуваннями, униканням збігу, більше ніж двох приголосних. Усе це робить нашу мову неповторною прекрасною пісенною величною. Дмитро Павличко писав: "Музикальність - це незбагненна душа нашої мови, яка як золотоносна річка виблискує на хвилях народної пісні, переливається в душу нації".


Borjitto: спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Viski123123
Предмет: Алгебра, автор: sewtteqw