Предмет: Химия,
автор: dobeman019
6. Визначте формулу сполуки, масова частка Калію в якій дорівнює 44,83%, Сульфуру 18,39% і Оксигену 36,78%
даю 10
Ответы
Автор ответа:
1
w (K) = 44,83%
w (S) = 18,39%
w (O) = 36,78%
KxSyOz
Ar (K) = 39x
Ar (S) = 32y
Ar (O) = 16z
39x : 32y : 16z = 44,83 : 18,39 : 36,78
x : y : z = :
:
= 1,15 : 0,57 : 2,3
Відношення між атомами може бути виражене тільки цілими числами, тому менше число (0,57) умовно приймаємо за одиницю і ділимо на нього решту чисел.
x : y : z = 2 : 1 : 4
Отже, речовина – K2SO4
vladaplisak2003:
Позначте відповідь, будь ласка, як найкращу <3
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: shafiqa2010
Предмет: География,
автор: allexsa86
Предмет: Математика,
автор: shitikov343434