Предмет: Литература, автор: anastasiabelcenko886

Як у вірші Р.Рільке "Орфей. Еврідіка. Гермес" утілено теми смерті, життя, мистецтва та кохання?

Ответы

Автор ответа: sv344444
3

Ответ:

Смерть: Смерть є визначною темою вірша Рільке; воно вводиться в першому рядку і пронизує всюди. Смерть Еврідіки стала поштовхом для Орфея вирушити в епічну подорож, щоб повернути її, лише щоб виявити, що це завдання зрештою виявляється неможливим. Зіставлення життя і смерті тріпає серце Орфея, оскільки він відчайдушно прагне повернути своє кохання, але не може зробити нічого, крім як оплакувати її смерть.

Життя: Життя також втілено у вірші завдяки контрасту між смертю та життям, який утворює тло історії. Поки Орфей бореться з жалобою за Еврідікою та прагненням її повернення, ми нагадуємо, що життя може бути прекрасним і швидкоплинним, вимагаючи від нас рахуватися з ним, поки воно у нас є.

Мистецтво: мистецтво відіграє головну роль у вірші Рільке; це служить для Орфея способом згадати свою кохану Еврідіку через музику та поезію. Орфей не знає, як інакше виразити себе, окрім мистецтва, надаючи нам потужний приклад його сили для творчого вираження емоцій - те, що ті, хто сумує, часто використовують як ефективну форму терапії.

Кохання: кохання пронизує кожен рядок вірша Рільке, від глибокого бажання Орфея ангельсько вигнутися «навколо втраченої форми Еврідіки» до розуміння Гермеса, що якщо хтось колись відчував, що потребує допомоги, то це був закоханий Орфей, чия цілеспрямована місія була такою. пов’язаний своєю прихильністю до Еврідіки.. Любов переважає всі теми в цьому творі, кульмінацією якого є неймовірно карколомний, але прекрасний кінець, де Рільке зворушливо фіксує як горе, так і радість через детальний опис того, що відбувається поза часом.

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: gerasimovakira264
Очень срочно,100 баллов
Прочитайте тексти джерел( на фото) і письмово дайте відповіді на запитання:
1. Як автор розповіді ставиться до згаданих історичних діячів та подій (явищ), про які йдеться? Чому ви так вважаєте?
2. Спробуйте пояснити, навіщо автор свідчить про ці події. Чи є, на вашу думку, достовірною інформація, яку він наводить?
3. Поміркуйте, чому смертну кару повстанцям було змінено на інше покарання.
«Головний цих розбійників начальник Максим Залізняк... Нинішнього року у квітні місяці... разом із 70 людьми-втікачами запорозькими козаками для викорінення у Польщі конфедератів поляків... пішов на містечко Жаботин, під яким розгромили конфедератів п’ятдесят чоловік... а потім пішли далі... до містечка Умані...
З містечка Умані сотник Іван Гонта... прибувши до нього, Залізняка, оголосив, що він: має козаків до чотирьохсот, і так з обох, погодившись з ним, Залізняком, в те містечко Умань сильно увійшли по настанню вже другого дня зранку... А при цій зграї, яка зібралася, визнався був він, Залізняк, полковником, у яке звання він тими запорозькими козаками, з якими була в нього згода...»
З документів Київської губернської канцелярії. 1768 (?) р.
«[...] Його, Залізняка, як головного порушника прикордонної тиші, колесувати і живого покласти на колесо, але замість цього скасувавши це, нині вживане до найважливіших злочинців покарання бити кнутом - дати сто п’ятдесят ударів і, вирізавши йому ніздрі і поставивши на лобі і на щоках указні знаки, заслати в Нерчинськ на каторжну роботу вічно.
2-е. Бувшим з ним, Залізняком, разом в спільництві розбійникам... за вчинені ними грабунки і смертні вбивства, в яких вони при слідстві і обвинувачувались, і за самовільну їх, без відома команд своїх відсутність, і за таємний прохід через кордон - в Польщу - відсікти голови, а замість цього бити їх кнутом - дати по сімдесят ударів кожному і, вирізавши ніздрі і поставивши указні знаки, заслати в Нерчинськ на каторжну роботу вічно».
Із рішення Київської губернської канцелярії. 1768 р.​