Предмет: Химия, автор: yevtushenko630

Яка маса кальцій оксиду міститься у 18,03 x 1023 молекул?
Формулу оксиду складыть за валентністю
ДАЮ 100 БАЛОВ

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо кількість речовини:

n(CaO) = N(CaO)/Na = 18,03 * 10²³/6,02 * 10²³ = 3 моль

Знайдемо масу кальцію:

M(CaO) = 40 + 16 = 56 г/моль

m(CaO) = n(CaO) *M(CaO) = 3 * 56 = 168 г

Похожие вопросы