Предмет: Физика, автор: majapanko777

Космічний корабель рухався зі швидкістю 10000мс.Яку відстань він
продалав за 1хв


Ответы

Автор ответа: lorasurzhenko
1

Ответ:

Буде 200км

Объяснение:

10000м=10км

20*10 =200км

Объяснение:

Буде 200км

Объяснение:

10000м=10км

20*10 =200км

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: dellusrt
Предмет: Математика, автор: efteniukdaria
Предмет: Алгебра, автор: vikanikolaeva3