Предмет: Физика, автор: sofiakuharcuk47

автомобіль проїхав 60 км за 1 год, а потім ще 240 км за 5 год. Яка середня швидкість на всьому шляху.
Допоможіть будь ласка потрібно все розписати..​

Ответы

Автор ответа: itssqw
1

Ответ:50км/год

Объяснение:60км+240км=300км

1год+5год=6год

Середня швидкість всього шляху=300km/6год=50км/год

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: burren
Предмет: Английский язык, автор: garnihend46